Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjr Henryka Sucharskiego

73-110 Stargard Wielkopolska 30 Tel.: (91) 573-39-70

Koła zainteresowań 2018/2019

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W SP4

Rok szkolny 2018/2019

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Nr sali

 

 

 

 

 

Poniedziałek

 

9.45

– 10.30

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Proczek - Ryczkowska

 

 

11.35

– 12.20

Zajęcia wyrównawcze klas II

B. Kowbel

p. nau.

 

10.40

– 12.20

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

dla klas I - III

A. Gregoruk

11

 

11.25

– 12.20

 

Zajęcia dodatkowe dla ucznia z zagranicy

 

E. Potrykus

 

 

12.20

– 13.20

 

 

Rewalidacja

 

A. Parzybut

11

 

 

Zajęcia wyrównawcze klasa III

 

G. Piechota

 

 

13.30

– 14. 15

 

Zajęcia dodatkowe dla ucznia z zagranicy

 

A. Gregoruk

11

 

 

Zajęcia dodatkowe dla ucznia z zagranicy

 

A. Parzybut

11

 

14.25

– 15.05

 

Koło wokalne

 

M. Haftman

40

 

15.15

– 16.00

 

Zajęcia wyrównawcze język angielski

 

Monika Metyk - Lewicka

38

 

 

Koło chemiczne

 

A. Dyczko

33

 

16.00

– 17.30

 

Zapasy

 

R. Dobrodziej

s. zabaw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wtorek

 

9.45

– 11.25

 

Zajęcia dodatkowe dla ucznia z zagranicy

A. Parzybut

11

 

11.35

– 12.20

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów klas IV - VIII

 

A. Parzybut

11

 

 

Zajęcia wyrównawcze dla klas IV ( co dwa tygodnie)

 

E. Kalisiak - Kikut

 

 

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów klas I - III

 

A. Gregoruk

9

 

14.25

– 15.10

 

Wyrównawcze język polski

 

M. Dłużak - Pluta

 

 

 

 

 

 

16.00

– 16.45

 

Zajęcia dodatkowe z historii

 

I.Adamczewska

22

 

 

Wyrównawcze matematyka

A. Walczak

36

 

 

Koło czytelnicze klas I - III

B. Kowbel

27

 

16.00

– 17.00

 

Koło Ratownika

R. Dobrodziej

stołówka

 

 

Koło taneczne

K. Skorupińska

Sala Gim.

 

 

 

 

 

 

środa

 

8.00

– 8.45

 

Koło wyrównawcze z matematyki klas VIII

A. Walczak

35

 

 

Zajęcia dodatkowe dla ucznia z zagranicy

E. Potrykus

39

 

9.45

– 10.30

 

Zajęcia wyrównawcze j. polski klasa V a

 

I.Adamczewska

Pokój n.

 

9.45

– 11.25

 

Zajęcia dodatkowe dla ucznia z zagranicy

A. Parzybut

11

 

10.40

– 11.25

 

Korekcyjno kompensacyjne

A. Gregoruk

11

 

11.25

– 12.20

 

Korekcyjno kompensacyjne

A. Parzybut

11

 

13.30

– 14.15

 

Koło gitarowe

K. Pieszko

38

 

 

Akademia młodego kucharza

B. Mohtane

kuchnia

 

14.25

– 15.10

 

Zajęcia wyrównawcze język polski

. Potrykus

39

 

15.10

– 16.00

 

Koło wyrównawcze język angielski

S. Stojanowska

38

 

16.00

– 16.45

 

Koło informatyczne

M. Mogilnicka

31

 

16.00

– 17.30

 

Zapasy

R. Dobrodziej

s. Gim.

 

16.30

– 17.15

 

Robótki ręczne

 

I. Bartkowiak

 

Św.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

8.00

– 8.45

 

Wyrównawcze język angielski

 

P. Juźwiak

25

 

8.00

– 9.35

 

Zajęcia dodatkowe dla ucznia z zagranicy

E. Potrykus

39

 

8.50

– 9.35

 

Korekcyjno - kompensacyjne

A. Parzybut

11

 

9.45

– 10.30

 

Wyrównawcze matematyka (ostatni czwartek miesiąca)

 

M. Proczek - Ryczkowska

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego klas V ( co drugi tydzień)

 

M. Maliszewska

Pokój n.

 

10.40 –

11.25

 

Wyrównawcze klas III

G. Piechota

p. n.

 

 

Zajęcia dodatkowe dla ucznia z zagranicy

A. Gregoruk

11

 

 

Wyrównawcze klas II

S. Szczerba

 

 

11.35 –

12.20

 

 

 

 

Korekcyjno kompensacyjne

A. Parzybut

11

 

 

Korekcyjno – kompensacyjne

 

A. Gregoruk

11

12.20 –

13.05

 

 

Korekcyjno - kompensacyjne

A. Parzybut

11

 

14.25 –

15.10

 

 

Wyrównawcze matematyka klas VI

P. Bączek

35

 

15.10 –

15.55

 

Koło języka niemieckiego

 

A. Woźnicka

32

 

 

Wyrównawcze klas VIII ( co drugi tydzień)

E. Kalisiak - Kikut

25

 

 

Koło matematyczne

 

 

P. Bączek

35

 

16.00 –

16.45

 

 

Koło teatralne klas I - III

 

B. Szpener

26

 

 

Wyrównawcze matematyka klasy VII

 

 

P. Bączek

35

 

16.00 –

17.30

 

Zapasy

 

R. Dobrodziej

sala

 

 

 

 

Piątek

 

8.50

– 9.35

 

Zajęcia wyrównawcze język polski klas IV ( co drugi tydzień)

 

M. Maliszewska

Pokój n.

 

9.45

– 10.30

 

Zajęcia wyrównawcze język angielski klasy IV b

 

P. Juźwiak

26

 

10.40 –

11.25

 

Wyrównawcze

 

 

B. Szpener

 

 

11.35 –

12.20

 

Zajęcia wyrównawcze

 

K. Skorupa

 

 

 

Korekcyjno – kompensacyjne

 

 

A. Parzybut

11

 

14.25 –

15.10

 

Koło przyrodniczo - fizyczne

 

M. Berent

36

 

15.15 –

16.00

 

Koło biologiczne

 

Kowalczyk - Nogalska

33

 

 

Koło fizyczne

 

 

M. Berent

36