Rada Rodziców 2023-2024

Z-ca Przewodniczącego             Magdalena Jagiełło

Skarbnik                                           Katarzyna Kokiel

Protokolant                                     Katarzyna Kochanowska

Zadaniem Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 w Stargardzie, jest współpraca z  Radą Pedagogiczną oraz pozostałymi pracownikami placówki w celu wspierania realizacji zadań szkoły, a także zapewnienie rodzicom rzeczywistego wpływu na jej działalność.

Rada Rodziców stanowi forum, na którym możemy wyrazić oczekiwania wobec szkoły i jej pracowników. Chcemy mieć wpływ na funkcjonowanie placówki, będącej miejscem, w którym nasze dzieci spędzają większość swojego czasu i której powierzyliśmy odpowiedzialność za ich edukację. Gromadząc fundusze pochodzące z dobrowolnych składek i darowizn, przeznaczamy je w całości na realizację działań wspierających nasze dzieci w zdobywaniu wiedzy, takich jak m.in.: zakup pomocy dydaktycznych, książek, nagród w konkursach i zawodach sportowych. Zapewniamy jednocześnie, że wszyscy uczniowie, na każdym etapie edukacyjnym korzystają z tych środków.

W roku szkolnym 2023/2024 wysokość składki wynosi: 40 zł od każdego dziecka