Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjr Henryka Sucharskiego

73-110 Stargard Wielkopolska 30 Tel.: (91) 573-39-70
Jesteś tutaj:
 1. Start
 2. Aktualności

Aktualności

 1. Zgodnie z art. 13  ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.  (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016r.) informuje, że Administratorem Danych Osobowych uczniów jest Szkoła Podstawowa nr 4 w Stargardzie zwany dalej „Administratorem”.
  Można skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Szkoła Podstawowa nr 4,
  ul. Wielkopolska 30, 73-110 Stargard.
  Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest SOFTmar Joanna Marczewska, ul. Limanowskiego 18b/8, 73-110 Stargard, adres e-mail marczewska.asia@gmail.com
 2. Dane uczniów, rodziców/ opiekunów prawnych przetwarzane są na podstawie: Prawa oświatowego z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2017 r., poz. 59) oraz Ustawy o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r. (Dz. U. z 2017 r., poz. 2198) w celu realizacji statutowych zadań dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych w placówce.
 3. Dane przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższego celu. Administrator nie udostępnia danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.
 4. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 5. Dane nie będą przechowywane dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres określony przepisami prawa.
 6. Rodzic/ opiekun prawny/ uczeń ma prawo żądać od Administratora dostępu do danych osobowych swojego dziecka/ swoich, ich sprostowania, zaktualizowania jak również ograniczyć przetwarzanie danych.
 7. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 8. Przekazanie danych osobowych ucznia jest wymogiem ustawowym, jest obligatoryjne na mocy przepisów prawa i dotyczy każdego ucznia, wobec którego Administrator realizuje cele opisane w punkcie 2.
 9. W oparciu o przekazane dane osobowe, Administrator nie będzie podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Artykuły

Nasi uczniowie podwójnymi mistrzami powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

NASI UCZNIOWIE PODWÓJNYMI MISTRZAMI POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

     Dnia 10 października 2018 na stadionie lekkoatletycznym ,,Pomorze” rozegrano zawody sportowe ,,Sztafetowe Biegi...

Czytaj więcej o: Nasi uczniowie podwójnymi mistrzami powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Bieg dla Niepodległej

    W Szkole Podstawowej nr 4 w Stargardzie odbyły się szkolne biegi przełajowe. Połączono je z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 To była czternasta edycja biegów...
Czytaj więcej o: Bieg dla Niepodległej

klasa 2c w "Książnicy Stargardzkiej"

Książnica Stargardzka”

Dnia 25.09.2018r. uczniowie klasy 2c wybrali się do Książnicy Stargardzkiej w celu zapoznania się z katalogiem bibliotecznym oraz możliwościami jakie daje nam to miejsce. Dzieci...

Czytaj więcej o: klasa 2c w "Książnicy Stargardzkiej"

zasady poruszania się po mieście

Dnia 01.10.2018r. odbyliśmy spacer z Panem Policjantem, który przypomniał nam zasady poruszania się po mieście. Wyruszyliśmy ze szkoły w kierunku ulicy Szczecińskiej, ponieważ jest to najbardziej ruchliwe...

Czytaj więcej o: zasady poruszania się po mieście

Życzenia od uczniów

Dzień Edukacji Narodowej”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie z Samorządu Szkolnego udali się do pracowników naszej szkoły z życzeniami oraz upominkami. W przygotowaniach pomagali uczniowie klas...

Czytaj więcej o: Życzenia od uczniów