Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjr Henryka Sucharskiego

73-110 Stargard Wielkopolska 30 Tel.: (91) 573-39-70
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

 

I miejsce

 

Wiktoria Stępczyńska, lat 11, za pracę „Energowskazówki pana żarówki”.
Szkoła Podstawowa nr 4 w Stargardzie

 

 

Artykuły

Skakaliśmy do góry jak kangury

W poniedziałek 10 grudnia klasy: 4b, 4c oraz 4d pojechały na wycieczkę do parku trampolin w Szczecinie. Prze półtora godziny dzieci  (i panie) pod czujnym okiem instruktorów wykonywały skoki, akrobacje i świetnie się bawiły. Skakaliśmy wysoko jak kangury ;) Wielu naszych uczniów przełamalo barierę i odważyło się na akrobacje, jakich dotąd się obawiali. Było naprawdę...

Czytaj więcej o: Skakaliśmy do góry jak kangury

Mikołajkowe dekorowanie pierniczków

W dniu 6 grudnia 2018r. uczniowie klasy I- III brali udział w „Mikołajkowym dekorowaniu pierniczków”.  Dzieci uczestniczyły w warsztatach zorganizowanych i przeprowadzonych pod kierunkiem członków Rady Rodziców. Głównym celem była chęć obdarowania swoich bliskich własnoręcznie udekorowanymi ciasteczkami. 

Czytaj więcej o: Mikołajkowe dekorowanie pierniczków

Szyciowe love

W ubiegłym tygodniu na zajęciach koła robótek ręcznych pod opieką pani Izabeli Bartkowiak oraz przy pomocy zaprzyjaźnonej mamy jednego z naszych uczniów, pani Magdaleny Jagiełło, było bardzo świątecznie. Dziewczynki uczyły się szyć na maszynie, wycinać oraz wypychać materiał. Efekty pracy znajdziecie na zdjęciach pod postem :) wyszły nam przepiękne poduszeczki...

Czytaj więcej o: Szyciowe love

W pokoju zagadek

Klasy Va i V d wybrały się  na wycieczkę do Szczecina. Tym razem byliśmy w pokojach zagadek .Dzieci uczyły się zgodnej współpracy i wykazały się dużą pomysłowością.

opiekun: Adamczewska Izabela

 

POKÓJ

 

 

POKÓJ2

 

 

POKÓJ3

 

pokój4

 

pokój6

 

pokój7

Czytaj więcej o: W pokoju zagadek

Z wizytą w muzeum

Klasa Va wybrała się z wizytą do stargardzkiego muzeum. Dzieci brały udział w zajęciach związanych z 100.rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W podobnych zajęciach brały udział klasy VIIb, VIIc i VII d.

opiekun Adamczewska Izabela

 

muzeum

 

 

muzeum2

 

muzeum3

 

muzeum4

 

muzeum5

Czytaj więcej o: Z wizytą w muzeum