Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Dla rodziców

Dla rodziców

************************************************************************************************

Szanowni Rodzice

Szanowni Państwo, w związku z wieloma sygnałami o tym, iż dziecko objęte dożywianiem w szkole nie otrzymało obiadu pragniemy poinformować, że MOPS wprowadził nowe zasady rozliczania posiłków.

W związku z powyższym bardzo prosimy, aby w przypadku, kiedy dziecko dwa dni z rzędu nie skorzystało z obiadu następnego dnia po nieobecności przed godziną 8.00 poinformować  telefonicznie Centralną Kuchnię (tel. 91 577-54-47) o tym, że dziecko będzie obecne na obiedzie tego dnia.

Wynika to z faktu, iż Centralna Kuchnia zobowiązana została do codziennego tworzenia list i kiedy dziecka nie ma dwa dni na posiłku automatycznie zostaje trzeciego dnia z listy usunięte.

**********************************************************************

Szanowni Rodzice

Z powodu bardzo licznych sygnałów z Państwa strony od 1 grudnia 2013r. wprowadzamy zmianę dotyczącą sposobu płatności za posiłki obiadowe w szkołach. Nie będzie już możliwości regulowania wpłat w siedzibie szkoły jak było do tej pory.

W ostatnim tygodniu miesiąca będziemy się kontaktować z Państwem drogą e-mailową lib telefonicznie w sprawie bonowania dziecka na kolejny miesiąc. W związku z tym prosimy o nr telefonu lub adres e-mail (informacje prosimy składać osobom wydającym posiłki w szkole).

Płatności gotówkowych za posiłki obiadowe będzie można dokonywać w kasie ZAZ "Centralna Kuchnia" przy ul. Broniewskiego 2

- od wtorku do piątku w godzinach 7-15

- w poniedziałki w godzinach 10-15

lub na konto bankowe do 10 każdego miesiąca.

Nr konta 64 1240 3901 1111 0010 4779 5122

ZAZ "Centralna Kuchnia"

ul. Broniewskiego 2

73-110 Stargard Szczec.

tel/fax 0915775447

Wszelkie informacje na temat dożywiania w szkołach będą dostępne na stronie internetowej www.centralnakuchnia.pl w zakładce "Oferta" - dożywianie w szkołach.

Do Państwa dyspozycji jest adres e-mail zaz.dozywianiewszkolach@wp.pl, na który można przesyłać informacje dotyczące dożywiania uczniów w szkołach.