Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjr Henryka Sucharskiego

73-110 Stargard Wielkopolska 30 Tel.: (91) 573-39-70
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Andrzejki w naszej szkole

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Bal Andrzejkowy zorganizowany przez Radę Rodziców. Zabawa była przednia, dzieci się wytańczyły, wybawiły i pośmiały. Każda z klas mogła sobie powróżyć. Wróżami i wróżkami byli członkowie Samorządu Uczniowskiego. Mamy nadzieję, że wszystkie wróżby były pozytywne i szybko się spełnią :)

Poniżej zamieszczamy kilka filmów z zabawy - nasza szkoła pełna jest utalentowanych tancerzy :) zachęcamy również do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia : ) Miłego oglądania!

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o:

Nasi chłopcy najlepsi,,pod siatką"

 W Szkole Podstawowej nr 5 rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Mini Siatkówce w kategorii chłopców.

Uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze kolejno z SP 5, Sp 3 i Sp 11 uzyskując tytuł Mistrza Powiatu Stargardzkiego.

Barwy naszej szkoły reprezentowali : Michał Latoszek, Igor Stodolski, Łukasz Kokolus, Patryk Wawrzyniak, Oliwier Tomaszewski - wszyscy z 7a, Filip Teliczan i Maksymilian Rotter z 6b oraz Filip Figiel, Michał Puciato i Alan Majewski z 5b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)

 

nasi najlepsi

 

 

Czytaj więcej o:

Awans drużyny unihokeja chłopców do finału wojewódzkiego

Dużą niespodziankę sprawiła szkolna druźyna naszych chłopców, którzy w dniu 27 listopada uczestniczyli w ,,Regionalnych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju Chłopców. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Bierzwniku.W turnieju uczestniczyli mistrzowie powiatu: drawskiego, łobeskiego, choszczeńskiego, wałeckiego i stargardzkiego .

Zespoły rywalizowały o awans do finałów wojewódzkich . Wśród dwóch zespołów które wywalczyły awans znalazła się nasza drużyna która odniosła w turnieju trzy zwycięstwa i doznała jednej poraźki. Barw naszej szkoły bronili : Michał Latoszek, Igor Stodolski, Łukasz Kokolus, Oliwier Tomaszewski( wszyscy z 7a), Filip Figiel i Alan Majewski ( z 5b )  , Filip Teliczan z 6b.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

 

unihokej

Czytaj więcej o:

My favourite Disney character part 1

Hello English Lovers!

 

Dzisiaj ze wszystkich prac zgłoszonych przez dzieci z naszej szkoły wybraliśmy pierwsze trzy miejsca w kategorii klas I-III oraz klas IV. Jury w składzie:

pani Katarzyna Skorupa

pani Elżbieta Kalisiak- Kikut

oraz pani Paulina Juźwiak miało trudny orzech do zgryzienia, bowiem wszystkie prace były przepiękne. Po naradzie, oto pierwsze trzy miejsca w kategorii klas I- III:

 

I miejsce: Martynka Żuchlińska, klasa 2 a

 

I miejsce

 

 

II miejsce : Julia Wołyniec klasa I b

 

II miejsce

 

III miejsce : ex aequo Martynka Ćwiklak kl. I a oraz Wojtek Górski kl. I a

 

III miejsce Nikola

 

 

 

III miejsce Wojtek

 

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie :) w kolejnych dniach zaprezentujemy pozostałe prace oraz zwycięzców w kategorii klas IV :)

Czytaj więcej o: