Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjr Henryka Sucharskiego

73-110 Stargard Wielkopolska 30 Tel.: (91) 573-39-70
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Obchody Dnia Głośnego Czytania

18 października dzieci z klas 1-3 wzięły udział w akcji organizowanej przez sklep „Biedronka”, której celem było poszerzanie czytelnictwa wśród najmłodszych. 

Obchody Dnia Głośnego Czytania

Czytaj więcej o:

Zwycięstwo w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Chłopców

W Powiatowych Igrzyskach Dzieci Chłopców w Unihokeju reprezentanci naszej szkoły wśród ośmiu uczestniczących w turnieju zespołów zajęli pierwsze miejsce. Barw naszej szkoły bronili:Michał Latoszek, Igor Stodolski, Łukasz Kokolus, Filip Teliczan, Filip Figiel,Michał Puciato, Alan Majewski, Grzegorz Seredyński , Kacper Płuciennik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

 

unihokej chłopców

Czytaj więcej o:

If you can dream-you can do it!

Kochani English Lovers! 

Zapraszam wszystkie dzieci z klas I- IV do świętowania 90. rocznicy urodzin Myszki Mickey. 05.11 mija 90 lat odkąd możemy się cieszyć z bajek o przygodach tej małej myszki i jej przyjaciół. W myśl słynnego powiedzenia Walta Disneya - If you can dream it, you can do it- czyli- jeśli o czymś możesz marzyć, możesz to zrobić - ogłaszam listopad miesiącem marzycieli.

 

mickey mouse birthday

Zapraszam dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. My favourite Disney character- czyli mój ulubiony bohater z filmów Disneya. Prace- wykonane dowolną techniką można przynosić do 22.11 na lekcje z panią Pauliną Juźwiak lub do pokoju nauczycielskiego ( uczniowie, którzy nie mają lekcji z panią Pauliną). Prace muszą być podpisane z tyłu. Zaprezentujemy je w specjalnej galerii oraz na blogu English Lovers.  
Ponadto zachęcam do przynoszenia rzeczy z wizerunkiem Myszki Mickey oraz innych bohaterów filmów Disneya.
Pozdrawiam serdecznie, 

Paulina Juźwiak

Czytaj więcej o: