Klasy III zdobywają Kusy Dwór

Wszystkie klasy trzecie były na początku czerwca na "Zielonej szkole" w Czaplinku w ośrodku "Kusy Dwór". Kazdy mógł spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, jakich do tej pory nigdy jeszcze nie próbował np. : kajaki, rowery wodne, strzelanie z wiatrówki i z łuku, walec na wodę, pinball. Były również niezwykłe gry zespołowe o tajemniczych nazwach, jak baloniada oraz cubby, a także gry terenowe np. szampaniada. Nikt nie miał cały dzień czasu na nudę, a wieczorem przed ciszą nocną ognisko z kiełbaskami i dyskoteka. Nikomu nie chciało się wyjeżdżać. Wszyscy byli zgodni, że trzy dni, to trochę za krótko i szkoda tak szybko wracać do domu. Mimo to każdy z przyjemnością przytulił się do rodziców po trzech dniach rozłąki.