Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszj szkole festyn rodzinny. Rano dzieci miały skrócone lekcje, a potem rozpoczęły się przygotowania do festynu. Zabawa trwała od godziny 14.00. Na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji: malowanie twarzy i włosów, warkoczyki, pokazy sprzętu wojsowego oraz pokazy zespołu ratowników, występy artystyczne.  Głód można było zaspokoić pierogami, naleśnikami, grochówką, pajdą chleba ze smalcem lub kiełbaską z grilla. Odbywała się również sprzedaż używanych książek oraz bibelotów i maskotek. Dzieci mogły poskakać na dmuchanych zamkach. Podekscytowani uczestnicy mogli zmierzyć sobie ciśnienie. Największe emocje wzbudziła jak zwykle loteria fantowa, a przede wszystkim losowanie nagród głownych: telefonu komórkowego, trzech tabletów oraz roweru.