SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III

Dnia 28 kwietnia w czwartek odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III pod hasłem "English Master". W konkursie wzięli udział następujący uczniowie:

Klasa IIIA:

Amelia Wolińska
Maksymilian Wyrwicz
Adrian Lulek
Jakub Litwin

Klasa IIIB:

Jakub Nowak
Łukasz Brynkiewicz
Filip Teliczan
Maksymilian Rotter
Zuzanna Mysiara
Jakub Wolyniec

Klasa IIIC:

Karolina Makowska
Jakub Szuber
Jakub Bączkowski .

Uczniowie bardzo ambitnie podeszli do swego udziału w konkursie i dali z siebie wiele by zostać Mistrzem Angielskiego na poziomie klasy trzeciej szkoły podstawowej :) Zadania konkursowe polegały między innymi na tłumaczeniu kilkudziesięciu słówek z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski.Uczniowie tłumaczyli oprócz tego zdania , a także pisali krótkie wypracowanie o sobie w języku angielskim.

Najlepszym uczestnikiem konkursu okazał się uczeń klasy IIIA - Jakub Litwin - zdobywając 103,5 pkt, a więc 88%.

Drugie miejsce zajął Maksymilian Rotter z klasy IIIB, z wynikiem 95,5 pkt, czyli 81%.

Trzecie miejsce zajęli ex aueqo Adrian Lulek z klasy IIIA i Jakub Szuber z klasy IIIC uzyskując 94,5 pkt,  tj. 80%.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy konkursu zostali ponadto nagrodzeni niespodziankami w postaci nagród książkowych. Wszystkim uczestnikom konkursu organizatorka konkursu pani Sandra Stojanowska - serdecznie gratuluje i życzy powodzenia w dalszej nauce języka angielskiego na kolejnych etapach edukacyjnych. Enjoy English! Organizatorka dziękuje również pani Katarzynie Pieszko i pani Beacie Kaniowskiej za pomoc podczas przebiegu konkursu!