MOJA MAŁA OJCZYZNA - KONKURS WOJEWÓDZKI

W kwietniu odbył się XVI Wojewódzki Konkurs Historyczny "Moja mała ojczyzna , moja miejscowość, mój region".
Do konkursu przystąpiło ponad 50 osób z całego województwa. W  konkursie  brało udział troje uczniów z naszej szkoły. Dzieci wykazały się bogatą wiedzą z zakresu historii Pomorza Zachodniego.
   Cała trójka :Dalia Aghmane z klasy Vc, Weronika Puciato z klasy Vc i Jeremi Kaczyński z klasy VIa zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w Muzeum Narodowym w Szczecinie 6 maja 2016 roku.
                                                                                                                                                                           opiekun uczniów Adamczewska Izabela