Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III pod hasłem - MATEMATYKA NA WESOŁO

Wzorem lat ubiegłych w roku szkolnym 2014/15 odbył się XXI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas  III. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych dzieci w młodszym wieku szkolnym, pogłębienie wiedzy i umiejetnosci, wdrażanie do pozytywnej rywalizacji i połączenie nauki z zabawą. Uczniowie pracowali w trzyosobowych zaspołach, zdobywając punkty dla swojej szkoły. Rozwiazywali różnorodne zadania matematyczne stymulujące rozwój zdolności poznawczych dziecka, wyzwalajace jego twórczość i samodzielne myślenie.

W konkursie wzięło udział sześć szkół podstawowych ze Stargardu.

Najlepsi okazali się uczniowie z SP nr 5 - I miejsce, uczniowie SP nr 4 - II miejsce, uczniowie SP nr 2 - III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!