73-110 Stargard Wielkopolska 30 Tel.: (91) 573-39-70

• Do wakacji: 64 dni

Kartka z kalendarza

I miejsce we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2016/2017

Sportowy sukces uczniów naszej szkoły.

Aktywna postawa uczniów naszej szkoły oraz osiągnięte wyniki w zawodach sportowych spowodowały, że nasza szkoła została zwycięzcą współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych Powiatu Stargardzkiego zorganizowanego przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Stargardzie. Zdobyliśmy łącznie 194 punkty i wyprzedziliśmy SP nr3- 164 punkty i SP nr5 – 162 punkty. We współzawodnictwie Województwa Zachodniopomorskiego, które organizuje Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy na sklasyfikowanych 314 szkół uplasowaliśmy się na wysokim 8 miejscu.

Do największych sukcesów należy zaliczyć: zdobycie brązowych medali przez reprezentacje chłopców w finałach wojewódzkich „Sztafetowych Biegów Przełajowych”, „Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym”.

Należy nadmienić, że była to druga z rzędu wygrana w ramach współzawodnictwa sportowego.  Wielkie podziękowania należą się wszystkim naszym uczniom, którzy rywalizowali w zawodach sportowych.

W bieżącym roku szkolnym życzymy również wielu sportowych sukcesów.