Spotkanie z Tomem Justyniarskim

We wrześniu uczniów naszej szkoły odwiedził pisarz i obrońca zwierząt pan Tom Justyniarski.

Tom Justyniarski jest autorem książeczki pod tytułem „Psie troski”. To wyjątkowa książeczka ucząca wrażliwości i opiekuńczości i miłości do zwierząt. Autor opisuje historie przyjaźni chłopca i psa. Książka wywołuje w czytelnikach wzruszenie, emocje i pokazuje życiowa prawdę. Tom Justyniarski chce przekazać swoje myśli jak największej rzeszy uczniów i czytelników dlatego od września odwiedza szkoły. - Postanowiłem, że nauczę dzieci jak mają traktować i szanować zwierzęta w całej Polsce - dodaje autor. - Dlatego postanowiłem, że objadę wszystkie szkoły i przeprowadzę zajęcia o miłości. Myślę, że wystarczy mi na tyle życia, bo chcę dotrzeć do jak największej grupy dzieci.