Inauguracja Nowego Roku Szkolnego

W dniu 4 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018

W poniedziałek 4 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018 dla klas I-VII. Uroczystość rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego i szkolnego. Pani wicedyrektor Elżbieta Ziętkowska serdecznie powitała wszystkich gości, a w szczególności najmłodszych, którzy pierwszy raz przyszli do naszej szkoły. Życzyła uczniom dobrych wyników w nauce i wiary we własne możliwości, a nauczycielom i pracownikom administracji, obsługi sukcesów,  spokojnej i owocnej pracy. Rodzicom dobrej współpracy ze szkołą i satysfakcji z osiągnięć dzieci Podczas uroczystości swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali uczniowie pod kierunkiem pani Marzeny Haftman i Moniki Maliszewskiej. Uczniowie przedstawili scenki, wiersze i piosenki, które pozwoliły nam powspominać wakacje. Przypomnieli również o czekających nas obowiązkach szkolnych. Po zakończeniu spotkania uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do sal.