Lekkoatletyczne sukcesy naszych reprezentantów

Maj to miesiąc gdzie w sporcie szkolnym dominuje lekkoatletyka.
Uczniowie naszej szkoły również rywalizowali z sukcesami:
1. Drużyna chłopców w składzie: Aleks Statkiewicz, Mikołaj Więzowski,Albert Koch, Jakub Stawiany, Miłosz Jarek, Hubert Goławski wygrała zawody w Drużynowym Czwórboju LA i uzyskała awans do finału wojewódzkiego 31 maja w Złocieńcu. Dziewczęta w tych samych zawodach w składzie: Maja Borchardt,Weronika Puciato, Daria Musiał, Martyna Kłyszejko, Katarzyna Bortkiewicz , Magda Turkawka zdobyły 3 miejsce.

2. 18 maja nasi reprezentanci uczestniczyli w biegach sztafetowych zdobywając trzy drugie miejsca na podium: sztafeta 4x100 metrów w składzie Emil Tadaszak, Mikołaj Więzowski,Albert Koch, Tomek Polasz oraz sztafety szwedzkie 100,200,300,400 metrów w składzie : dziewczęta Daria Misiura, Martyna Kłyszejko, Weronika Puciato i Maja Borchardt oraz chłopcy : Aleks Statkiewicz, Hubert Goławski, Jakub Stawiany i Miłosz Jarek.