Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

W dniu 27 kwietnia już po raz  siedemnasty gościliśmy uczniów klas I-III ze wszystkich stargardzkich szkół podstawowych na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim . W tym roku konkurs odbył się pod hasłem "Radosny świat wierszy". Uczniów powitała pani dyrektor Alicja Sopalska. W przerwie konkursu,umilając czas oczekiwania  na werdykt jury uczniowie kl.Va i Vb- pod kierunkiem p. Elżbiety Potrykus -zaprezentowali przedstawienie "Baśniowy ambaras".
Jury w składzie:
  • p. Monika Maliszewska-przewodnicząca jury, nauczyciel SP4
  • p.Elżbieta Żebrowska-nauczyciel SP1
  • p. Beata Mohtane- nauczyciel SP4
nagrodziło następujących uczniów:
klasy I
I miejsce M.Jakubczak -SP 2
II miejsce E.Kozłowska- SP 3
II miejsce K. Tomaszewska-SP 4
wyróżnienie D. Sawicki SP 1
klasy II
I miejsce M.Odzienkowska - SP 5
II miejsce M.Hrycan- SP 1
II miejsce N.Prebendowska- SP 4
wyróżnienie E. Kulas -SP 8
klasy III
I miejsce G. Skibińska-  SP 1
I miejsce A. Laskowska- SP 4
II miejsce Z. Bochenek SP 2
III miejsce M. Tarkowski SP7
Wręczenia nagród książkowych i dyplomów dokonała pani wicedyrektor Elżbieta Ziętkowska. Pani wicedyrektor wraz z organizatorkami konkursu zaprosiła również małych recytatorów na konkurs w przyszłym roku szkolnym.
Organizatorkami  konkursu były: Izabela Adamczewska,Beata Kowbel i  Renata Samsonik