Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej - Ogłoszony przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Ogłoszony przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty konkurs graficzny na „Kartkę Wielkanocną” został rozstrzygnięty 7 marca 2017r.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i wymagał wykonania pracy w programie komputerowym do tworzenia grafiki, która zawierałaby w sobie symbole Świąt.

Do Kuratorium Oświaty w Szczecinie wpłynęło171 prac.

Laureatem I miejsca została Dominika Kaczmarska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 56 w Szczecinie oraz Amelia Morawian ze Szkoły Filialnej Szkoły Podstawowej im. Jerzego Noskiewicza w Tanowie z siedzibą w Pilchowie,

II miejsce zajęli: Artur Wardyniec ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Niemieńsku, Amelia Busiuk ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łobzie oraz Aleksandra Orzechowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. mjr Henryka Sucharskiego w Świnoujściu,

Laureatami III miejsca zostali: Zimna Amelia ze Szkoły Podstawowej w Łasku, Wodzińska Magdalena ze Szkoły Podstawowej w Stołecznej, Bedzyk Izabela ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świnoujściu.

Ponadto komisja konkursowa przyznała 14 wyróżnień w konkursie, które otrzymali: Aleksandra Besta ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Szczecinie, Agnieszka Stachowska z Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach, Lisa Wolfs z Zespołu Szkół Sportowych w Rewalu, Dominika Tomaszewicz z Zespołu Szkół Sportowych w Rewalu oraz Damian Kubicki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim, Hubert Jankiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim, Hanna Senkowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Stargardzie, Magdalena Wojtaś ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Stargardzie, Aleksandra Miron z Publicznej Szkoły Podstawowej w Karlinie, Malwina Spychalska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdwinie, Sylwia Balcer z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdwinie, Karolina Chruścicka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie, Łukasz Musialik ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Szczecinie oraz Zuzanna Suleja ze Szkoły Podstawowej w Łasku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.