I i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 5 października na stadionie lekkoatletycznym w Stargardzie rozegrano sztafetowe biegi przełajowe 10x800 metrów. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Drużyna chłopców zajęła I miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego. Natomiast dziewczęta ukończyły zawody na II miejscu.

Skład drużyny dziewcząt: Maja Borhardt, Ala Jezierska, Klaudia Wyrwał, Daria Misiura, Maja Stolarczyk, Martyna Kłyszejko, Ania Nizińska, Emilia Momot, Dominika Błażejewska.

Skład Drużyny chłopców: Jakub Stawiany, Hubert Goławski, Aleks Statkiewicz, Albert Koch, Michał Latoszek, Maciej Lenartowicz, Miłosz Majewski, Tymoteusz Gralak, Michał Szymczyk, Wojciech Krawczyk. Gratulujemy naszym uczniom.