Awans drużyny unihokeja chłopców do finału wojewódzkiego

Dużą niespodziankę sprawiła szkolna druźyna naszych chłopców, którzy w dniu 27 listopada uczestniczyli w ,,Regionalnych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju Chłopców. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Bierzwniku.W turnieju uczestniczyli mistrzowie powiatu: drawskiego, łobeskiego, choszczeńskiego, wałeckiego i stargardzkiego .

Zespoły rywalizowały o awans do finałów wojewódzkich . Wśród dwóch zespołów które wywalczyły awans znalazła się nasza drużyna która odniosła w turnieju trzy zwycięstwa i doznała jednej poraźki. Barw naszej szkoły bronili : Michał Latoszek, Igor Stodolski, Łukasz Kokolus, Oliwier Tomaszewski( wszyscy z 7a), Filip Figiel i Alan Majewski ( z 5b )  , Filip Teliczan z 6b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

unihokej