Ależ oni biegali!

10 kwietnia na stadione lekkoatletycznym w Stargardzie rozegrane zostały Drużynowe Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Dzieci. W imprezie wzięły udział reprezentacje wszystkich stargardzkich szkół. Uczniowie naszej szkoły spisali się dosłownie na medal, drużyna chłopców okazała się bezkonkurencyjna, a dziewczęta wywalczyły drugie miejsce. Bieg chłopców klas czwartych okazał się popisem naszych uczniów: zwycięzcą biegu został Filip Figiel na drugim miejscu finiszował Alan Majewski, a brązowy medal wybiegał Kacper Płuciennik. W kategorii dziecząt klas czwartych na drugim miejscu finiszowała Adela Soczewska, a wśród chłopców klas szóstych drugie miejsce zdobył Maciej Lenartowicz. Barwy naszej szkoły reprezentowali:
Klasy czwarte: Adela Soczewska, Rozalia Laskowska, Zuzia Szewczyk, Zuzia Brzezowska, Filip Figiel, Alan Majewski, Kacper Deszkiewicz, Kacper Płuciennik, Michał Gącelewski.
Klasy szóste i piąte:Julia Bartoszewicz, Dominika Błażejewska, Maja Jadzewicz, Natalia Karpińska, Natalia Korytowska, Emilia Momot, Aleksandra Rozwód, Maciej Lenartowicz, Mikołaj Kober, Michał Latoszek, Wojtek Krawczyk. Gratulujemy udziału w zawodach sportowych, a chłopcom życzymy udanego startu w finale wojewódzkim w Gryfinie.
Serdecznie dziękujemy za zdjecia panu Tadeuszowi Surmie :)