Wiktoria Stępczyńska zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim

W dniu 1  grudnia 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na najpiękniejszy list pisany prozą pt.  To były najlepsze wakacje w moim życiu… Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kruszynie gmina Bolesławiec. Konkurs odbył się pod patronatem Związku Literatów Polskich. Rozdanie nagród poprzedziło spotkanie autorskie z jurorami konkursu, panią Różą Czerniawską-Korcz Prezesem Związku Literatów Polskich oraz z Panem Rafałem Podrazą, którzy zaprezentowali swoją twórczość literacką. Po spotkaniu nastąpiło wręczenie nagród. Wśród 705 nadesłanych   listów w trzech kategoriach wiekowych, III nagrodę otrzymała Wiktoria Stępczyńska, uczennica klasy IV d naszej szkoły. Konkurencja była zatem ogromna, a uczestnicy musieli wykazać się zarówno umiejętnościami literackimi jak i kaligraficznymi.          Serdecznie gratulujemy Wiktorii.

Więcej na