SZKOLNY TURNIEJ BAJARZA I OPOWIADACZA LEGEND

W piątek 10 listopada odbył się w naszej szkole SZKOLNY TURNIEJ BAJARZA I OPOWIADACZA LEGEND.

W turnieju wzięły udział uczennice z klas IV-VI. Prezentowały w ciekawy sposób legendy z naszego regionu. Jury w składzie: Adamczewska Izabela (nauczyciel historii), Samsonik Renata (nauczyciel-bibliotekarz) oraz Szpener Barbara (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej) przyznało uczestnikom konkursu następujące miejsca:

I miejsce -ZOSIA KRUPA klasa VIa za prezentację legendy"O Morzu Czerwonym w Stargardzie";

II miejsce -KINGA GARNOWSKA klasa VIa za prezentację legendy "O mieszczce w kamień zamienionej";

III miejsce - DARIA WILK klasa VIa za prezentację legendy "O  nowym dzwonie dla kościoła Mariackiego";

IV miejsce - JULKA LEWICKA klasa IVa i OLA ROZWÓD  klasa Va za prezentacje legend :"Skarb podziemnego zamku" i "Jak gołębica uratowała kościół św. Jana"
Wszystkim uczennicom dziękuję za udział i gratuluję udanych występów- organizator Adamczewska Izabela